אדריכל ומעצב פנים

יוסי אזולאי

יוסי אזולאי אדריכל ומעצב פנים

חברת "יוסי אזולאי – אדריכלות ועיצוב פנים" הוקמה לפני כעשור על מנת ללוות אנשים בדרך הארוכה להגשמת חלום בניית או שיפוץ ביתם

למה דווקא אנחנו?

חלום בניית הבית הוא חלום חיים המורכב מאלפי פיסות של עקרונות, רצונות, צרכים ולצידם גם מגבלות וקשיים.
אנחנו פה כדי ללוות אתכם החל משלב גיבוש הצרכים והרצונות, דרך הפיכתם לתוכניות מעשיות וכתבי כמויות ודרישות, המשך התמודדות עם הבירוקרטיה הקשורה למתן כל האישורים וההיתרים, ליווי ופיקוח בשלבי הבניה בשטח עד להפיכת חלום הבית למציאות בת- קיימה.

ואיך אנחנו הופכים חלום למציאות?

כל פרויקט, גדול כקטן, מתחיל בהקשבה מרבית ומיטבית ללקוח, לרצונותיו ולצרכיו במקביל למגבלות הקיימות והתמודדות עם כל אתגר הניצב בדרך.

כדי להפוך כל פרויקט למעשי אנחנו מתחילים בבדיקת המגרש, המבנה הקיים או האתר, בודקים את נושא זכויות הבנייה, האישורים הנדרשים, הליכי  והמגבלות הקיימות בפועל והקשיים העלולים לצוץ בהמשך.

וכשכל הנתונים הללו בידנו, אנחנו מתכננים אתכם ועבורכם את הבית, הדירה או השיפוץ שיענה על כל הצרכים, יגשים את כל החלומות בסִנְכְּרוּן של היכולות מול האתגרים ואז ממשיכים אתכם בתרגום החלום המתוכנן ללווי ופיקוח מעשיים בשטח, לאורך כל הדרך.

אנחנו מאמינים ויודעים כי תכנון נכון יעיל ויצירתי במקביל להכרת תהליכי הרישוי וחוקי התכנון והבנייה, הניסיון הרב שנצבר, הבנה והכרה של חשיבות העמידה בלוחות הזמנים ובתקציבים מביאים לתוצאות הטובות ביותר בבניית או שיפוץ ביתכם או דירתכם.

תוספת בניה בית פרטי
אדריכל ומעצב פנים

ומיהם האנשים העומדים מאחורי השם?

חברת "יוסי אזולאי – אדריכלות ועיצוב פנים" הוקמה על ידי יוסי אזולאי, אדריכל ומעצב פנים, הנדסאי אדריכלות העוסק בתחום מאז שנת 2001, בתחילת דרכו כשכיר ופרילנס במשרדי אדריכלים מהגדולים והמובילים בענף ומזה עשור כעצמאי.

משרד אדריכלים "יוסי אזולאי – אדריכלות ועיצוב פנים" מעסיק גם מעצבי פנים, אדריכלים ומהנדסים – כולם בעלי ניסיון רב בתחום.

חברת "יוסי אזולאי" גאה בשיתופי הפעולה ארוכי השנים והפוריים עם יועצים, מהנדסי תחומים, קבלנים ומפקחים, מצד אחד ועם עיריות ורשויות מהצד השני.

כל אלו יחד עם האהבה למקצוע, והיצירתיות בצד הפונקציונלית, ובראש ובראשונה ההבנה הבסיסית כי בנייה או שיפוץ הם עבור הלקוח, פעמים רבות, הגשמת חלום חיים. ועל כך יכולים להעיד מאות לקוחות מרוצים.

כל אלו הופכים את החברה למשרד מוביל ופורץ דרך.

תחומי השירות שלנו כוללים:

תכנון בנייה רוויה, תכנון בית פרטי, תכנון מבני ציבור,  תכנון תוספות בנייה – מרפסות וממדים לבניינים קיימים, הוצאת היתר בניה, הכשרת חריגות בנייה, שינויי תב"ע, עיצוב פנים לבתים פרטיים, חללים ציבוריים ומסחריים.

מתכננים לבצע עסקת נדל"ן? התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ אדריכלי לפני קניה או לפני מכירה.

אני מאמין שאדריכלות מיועדת בראש ובראשונה לשרת בני אדם. המטרה היא תמיד לתכנן וליצור מבנים שהפונקציונליות, האסתטיקה והצורניות של המבנים חייבת לבוא מתוך הבנה וראיית האנשים המשתמשים בהם, העובדים והחיים בתוכם.

ואם כך, גם הדרך לבניית הבית המושלם, חייבת להיות קלה, נעימה ומתגמלת.

ואנחנו פה כדי להגשים את אתכם ועבורכם את חלומכם.

אנו תמיד שמחים לייעץ בכל נושאי ההיתרים, התכנון, הרחבות וחריגות בנייה

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

גלילה למעלה

השאירו את פרטיכם
ואחזור אליכם בהקדם