כיצד לבחור משרד אדריכלים

כיצד לבחור משרד אדריכלים?

כל שיפוץ או שינוי של מבנה וכל בנייה של מבנה חדש, חייבים להיות מלווים על ידי משרד אדריכלים. מכיוון שלא מדובר בדבר של מה בכך אלא בעבודה שדורשת הרבה מאוד חשיבה, תכנון ודיוק, חשוב מאוד לבחור משרד אדריכלים שיוכל לתת שירות מקצועי ואמין ולסייע בתכנונו ובעיצובו של המבנה – לשביעות רצון הלקוח.

אז איך נבחר משרד אדריכלים?

ישנם היום הרבה מאוד משרדי אדריכלים, ולכן, על מנת להיות בטוחים שבוחרים את המשרד המתאים ביותר לליווי הפרויקט, חשוב מאוד לתת את הדעת על תהליך הבחירה עצמו. על פי מחקרים וסקרים שבוצעו בתחום, הפרמטרים שעליהם חשוב לשים דגש במהלך תהליך הבחירה על מנת להשיג את התוצאה האופטימלית עבורכם, הם הפרמטרים הבאים:

ותק ומקצועיות

בחירה של משרד אדריכלים אשר מציע שירותי אדריכלות כבר שנים רבות ומכיר את רזי המקצוע ואת אופן העבודה מלפני ולפנים תסייע לכם לתת אמון באדריכל ולעבוד מולו לאורך הפרויקט כולו.

התמחות בתחום האדריכלות הדרוש לכם

 בחירת משרד אדריכלים אשר טיפל בפרויקטים דומים לפרויקט הספציפי שאתם צריכים, תגדיל את הסיכויים שהעבודה תתבצע באופן הרבה יותר מדויק ונכון לפרויקט ושתהיו מרוצים מהתוצאות. בדרך זו תבטיחו שכל בעיה שתצוץ במהלך התכנון או הביצוע תקבל את ההתייחסות המקצועית ביותר וכך גם את הפתרון הטוב ביותר.

תיק עבודות

על מנת שתהיו בטוחים שאתם בוחרים במשרד האדריכלים הנכון ביותר עבור הפרויקט שלכם, חשוב מאוד שתראו תיק עבודות של מספר משרדים, ועדיף שלא "על הנייר". כדאי ללכת פיזית למבנים אשר תוכננו על ידי המשרד ולהתרשם מהם מלפני ולפנים, כי אין כמו מראה עיניים כדי לעזור לכם להבין אם זה אכן המשרד המתאים. 

כימיה אישית

אמנם זה לא הקריטריון החשוב ביותר ולכן הוא גם נכתב לקראת סוף הרשימה, אולם אנחנו סבורים כי כימיה אישית עם האדריכל/ית חשובה מאוד להצלחת הפרויקט. לכן, אנחנו מאוד ממליצים להגיע לפגישת היכרות עם האדריכל/ית ובמהלכה לבחון לא רק את המקצועיות והניסיון, אלא גם את הכימיה שיש לכם איתו/ה. אחרי הכל, הרבה יותר נעים לעבוד מול אדם שמסתדרים איתו ושכל השיח איתו מתנהל על מי מנוחות ובצורה נעימה. 

מחיר

כמובן שבסופו של דבר גם המחיר הוא קריטריון לבחירת משרד אדריכלים, אולם חשוב מאוד לזכור כי עדיף לשלם יותר ולעבוד עם אדריכל/ית מקצועי/ת ומנוסה שהשפה התכנונית והעיצובית שלו/ה מתאימה יותר לשלכם, מאשר לשלם פחות ובסופו של דבר לא להיות שבעי רצון מהתוצאות. אחרי הכל, מדובר כאן בתכנון של מבנה, שאחרי שהוא כבר בנוי ומוכן – קשה יהיה לשנות.

בחירת משרד אדריכלים על פי הקריטריונים שהוזכרו לעיל תאפשר לכם, ברוב המוחלט של המקרים, ליהנות מתהליך עבודה מדויק ונעים, ובסופו של דבר – ממבנה שמתוכנן לשביעות רצונכם.

לקבלת מידע נוסף וקביעת פגישת ייעוץ ראשונית אתם מוזמנים לפנות אל
משרד אדריכלים יוסי אזולאי בטלפון או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

אנו תמיד שמחים לייעץ בכל נושאי ההיתרים, התכנון, הרחבות וחריגות בנייה

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

גלילה למעלה

השאירו את פרטיכם
ואחזור אליכם בהקדם