מבני ציבור ובנייה מסחרית

חללי עבודה, חנויות ומשרדים

עולם העבודה העכשווי וקצב החיים הקדחתני עשויים לדרוש מאתנו "לבלות" במקום העבודה שעות ארוכות ביום לעיתים יותר מאשר בביתנו שלנו.

השעות הארוכות שאנו מבלים במקום העבודה שלנו, מבקשות מאתנו ליצור עבורנו חללים מתאימים- פונקציונליים, אסתטיים, מזמנים ונעימים שגם יענו על כל הצרכים המקצועיים שלנו.
בין אם מדובר על חנות, או משרד קטן, או משרד גדול המחולק לחדרים וחללי עבודה, או חללי עבודה מחולקים ואפילו מבני ציבור – הצרכים של הלקוח הם אותם צרכים וההתייחסות אליו אינה שונה בין אם מדובר בבניית בית פרטי או שיפוצו, לבין בניית חלל עבודה או שיפוצו.

  • אנחנו נבדוק עבורך את הנכס לפני רכישתו או שכירתו ונראה האם ואיך ניתן להתאים אותו לצרכי העבודה שלך
  • נבדוק האם בכלל אפשרי להקים במקום חלל עבודה או מבנה ציבור, או שהחוק אינו מאפשר בנייה כזאת במקום.
  • נקשיב וננתח יחד את הצרכים המקצועיים שלך יחד עם הרצונות והמטרות אליהם אתה מכוון, נבין את היכולות ויתרונות יחד עם המגבלות השונות – ונתכנן עבורך את חלל העבודה המירבי והמיטבי כך שמצד אחד יהיה וישדר מקצוענות, ענייניות ופונקציונליות ומהצד השני יהיה נעים, מאיר פנים ומזמן.
  • במהלך הבניה, כמו בכל הפרויקטים שלנו- קטנים כגדולים, נייעץ לכם החל בבואכם לבחור את אנשי המקצוע, דרך הבניה בפועל ועד סיום הבנייה. נסייע לכם לצלוח את האתגרים הבירוקרטיים והאחרים עד לקבלת המפתח וגם אחרי. ועד שתרגישו שגם מקום העבודה שלכם הוא בית עבורכם.

נעשה הכל שהלקוחות שלכם ירגישו לגמרי בבית גם אצלכם בעסק.
ובראש ובראשונה אתם עצמכם תרגישו כך.

אנו תמיד שמחים לייעץ בכל נושאי ההיתרים, התכנון, הרחבות וחריגות בנייה

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

גלילה למעלה

השאירו את פרטיכם
ואחזור אליכם בהקדם