תוספת בניה לבתים פרטיים

תוספת בניה

כמעט כל רכישה של בית או דירה כמו השינויים העוברים עלינו בחיים, דורשים את שיפוץ הנכס שרכשנו או התאמתו לצרכינו המשתנים. לעיתים מדובר רק בשינויים פנימיים של החלל ולעיתים גם בתוספות בנייה לקיים.

בין אם מדובר בבית פרטי, דירה או חלל עבודה, משרד או עסק
ובין אם מתוך רצון והחלטה או מתוך כורח הנובע מהדינמיקה בחיינו, שיפוץ הוא תהליך הדורש יצירתיות וידע בשילוב זמן, סבלנות, ומשאבים.
ראו לשונית- עיצוב פנים

הסיבות לשיפוץ המבנה הן רבות ומגוונות- החל מהתאמת נכס חדש לצרכים, דרך שינויים בצרכי המשפחה או העסק ועד החלטה על ריענון הקיים. ובעוד שיפוץ פנים אינו דורש, בדרך כלל, אישורים, הרחבת המבנה ותוספות בנייה מכל סוג שהוא דורשים כמעט את אותה התייחסות כמות לבניית בית חדש.
במהלך השיפוץ יש צורך לקחת בחשבון את כל הגורמים על מנת – מצב הנכס המקורי (חיצוני ופנימי), התאמת השיפוץ וההרחבה לבית המקורי מבחינת הסגנון, מצב הקרקע עליו ניצב הנכס ורשות לערוך בו שינויים ותוספות, היתרונות מול המגבלות, מגבלות הזמן והתקציב, כמובן התאמת הרצון והיכולת של הלקוח למציאות בשטח.

גם כאן אחרי שלב התיכנון, הכולל גם עיצוב פנים וגם תיכנון הנדסי בדיקה וקבלת כל האישורים הנדרשים נלווה אתכם גם בכל שלבי השיפוץ. נייעץ לכם החל בבואכם לבחור את אנשי המקצוע, דרך הבניה בפועל ועד לסיום השיפוץ לשביעות רצונכם המלאה.
ראו דוגמא לפרויקטים:

תוספת בניה בבית פרטי בראש העין

תוספת בניה לבית פרטי בשוהם

 

תוספת בניה לבית פרטי בראש העין

תוספת בניה לבית פרטי

תוספת בניה לבית פרטי הוא תהליך הדורש הוצאת היתר בניה מהרשות המקומית ומייצר השבחה של הנכס הן מבחינת הגודל והשימושיות והן מבחינת ערך הנכס. כדי להוציא היתר בניה יש לפנות לאדריכל או מהנדס שיערכו את הבקשה להיתר ויגישו לוועדה המקומית. בניה ללא היתר מהווה חריגת בניה שהיא עבירה פלילית.

משרד האדריכלים של יוסי אזולאי הינו בעל ניסיון רב בניהול התהליך של תוספת בניה לבית פרטי החל משלב הבדיקה, דרך התכנון, הבירוקרטיה בוועדות, ליווי וניהול הפרויקט עד לסיומו המוצלח.

תוספת בניה על הגג

לפני הוצאת היתר עבור תוספת בניה על הגג יש לבדוק למי שייכים שטחי הגג, מהם השטחים הציבוריים ומהם השטחים הפרטיים.
את התוספת ניתן לבצע באמצעות בניה רגילה (בלוקים) בניה קלה (קונסטרוקציה ופאנלים מבודדים) או מרפסת שמש (קירות זכוכית) 
משרד האדריכלים של יוסי אזולאי מחזיק בניסיון רב בניהול התהליך החל משלב הבדיקה, דרך התכנון, הבירוקרטיה בוועדות, ליווי וניהול הפרויקט עד לסיומו המוצלח.

אנו תמיד שמחים לייעץ בכל נושאי ההיתרים, התכנון, הרחבות וחריגות בנייה

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

גלילה למעלה

השאירו את פרטיכם
ואחזור אליכם בהקדם