תכנון בית פרטי

משרד אדריכלים יוסי אזולאי

תכנון בית פרטי

"תכנון בית פרטי באופן מקצועי הינו בעל חשיבות מכרעת בייעול תהליכי הבנייה ומאפשר למקסם את המופק מהתקציב העומד לרשות הלקוח עד לרמה המרבית" - יוסי אזולאי

בבואנו לתכנן בית פרטי אנחנו מתחילים מבדיקת ההעדפות והצרכים של בעלי הבית ובהתאם לכך מתחילים לתכנן את המבנה, החדרים, הסגנון ועיצוב הפנים של הבית.
תכנון בית פרטי באופן מקצועי הינו בעל חשיבות מכרעת בייעול תהליכי הבנייה. 
אדריכל מנוסה ומיומן מסוגל לתת מענה לדרישות ולצרכי הלקוח, למנוע טעויות רבות שעלולות לעכב את התפתחות הסדירה של הפרויקט, ואף למקסם את המופק מהתקציב העומד לרשות הלקוח עד לרמה המרבית.
לתכנון האדריכלי המקצועי המוצלח ישנו תפקיד נוסף – ליצור מצב של Win-Win עבור כל המעורבים בסיפור – בעלי הבית נהנים מבית המתוכנן ומעוצב על פי צרכיהם, מצד אחד, ומצד שני, גם הרשויות המעורבות בדבר מקבלות מענה הולם לדרישות השונות אותן הן מציבות מול מי שבונה בית פרטי.

מיקסום הפוטנציאל

בין אם מדובר בהריסת הבית הקודם ובניית בית חדש, בין אם מדובר בשיפוץ של בית קיים ובין אם מדובר בבניית בית חדש על מגרש ריק – אנחנו בודקים את תנאי השטח, את גודל המגרש ואת התנאים הטופוגרפיים שלו.
משרדנו מתמחה בחישוב אחוזי הבנייה המותרים כולל סעיפי החוק, ההיתרים וההקלות האפשריים, וזאת על מנת שהתכנון שנבצע בסופו של דבר יתאים לשטח וימקסם את פוטנציאל השטח האפשרי לבניה.

 יחס אישי

במשרד יוסי אזולאי אנו מתמחים בתכנון בתים פרטיים, כאשר הדגש העיקרי שלנו הוא להתאים כל דבר בבית לצורכי הלקוחות שלנו, שהם אלה העומדים להתגורר בו. אנחנו קשובים מאוד לצרכים ולהעדפות של לקוחותינו, והעבודה של תכנון בית פרטי שאנחנו מבצעים מתחילה רק לאחר שאנחנו מבינים אותם בצורה מדויקת. כך, בסופו של דבר, מתקבלת תוצאה שהיא גם יפה מאוד מבחינה עיצובית, וגם פרקטית ואידיאלית עבור הדיירים.

פגישות מקצועיות

תהליך העבודה שלנו בתחום של תכנון בתים פרטיים כולל מספר פגישות עם הלקוחות לטובת הבנת הצרכים והעדפות, ואז תכנון יסודי של המבנה מבחוץ ומבפנים על פי הצרכים וההעדפות האלה. העבודה שלנו כוללת גם ביצוע בדיקה יסודית של הבית או של המגרש שאותם אתם מתכננים לרכוש, ופגישה מיוחדת אתכם אשר תוקדש לבדיקה יסודית של כל מה שנדרש על מנת להפוך אותו לביתכם גם מבחינה אדריכלית, גם מבחינה הנדסית וגם מבחינה תקציבית.

ליווי וייעוץ

גם לאחר שיסתיים השלב של תכנון הבית הפרטי שלכם, נמשיך ללוות אתכם אתכם בכל שלבי הבנייה כמו גם בפיקוח עליה; נייעץ לכם בכל מה שקשור לבחירת אנשי המקצוע, נוודא שהבנייה בפועל אכן מתבצעת באופן מדויק על פי התכנון ונהיה שם עד לסיום הבנייה, תוך שאנחנו מסייעים לכם להתגבר על קשיים בירוקרטיים ואחרים שיכול מאוד להיות שיתגלעו עד לקבלת המפתח, ונהיה שם גם אחרי – זמינים לכל שאלה ועניין.

אחרי  הכל, אנחנו יודעים שכשאתם עמלים על תכנון בית פרטי אתם רוצים להרגיש ולדעת ש"הגעתם הביתה", בכל פעם שאתם נכנסים בדלת. בניית בית פרטי היא לא דבר של מה בכך, אלא לרוב ממש מהווה הגשמת חלום חיים. על פי החזון שלנו – ההגשמה וההצלחה טמונות בפרטים הקטנים, אותם הפרטים שרק אדריכל שמתמחה בבתים פרטיים והינו מקצועי ובעל ניסיון מכיר וחי ביום יום. פרטים שאותם חווה אותם והתנסה במספר גדול של פרויקטים וצבר ניסיון שאותו יעמיד לרשותכם.

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית בנושא תכנון בתים פרטיים צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.

ראו עוד:
תכנון בית פרטי במושב מנוחה
תכנון בית פרטי בשוהם

5 טיפים לתכנון בית פרטי
השלבים בתכנון בית פרטי
כיצד תבחרו אדריכל לתכנון הבית שלכם?

כשאתם בוחרים אדריכל יש חשיבות גבוהה לניסיון שיש לו בתחום, שכן ככל שהוא מנוסה בתכנון בתים פרטיים, כך עולה הסיכוי שתהיו מרוצים מהבית שהוא יתכנן עבורכם.

אם בניית בית פרטי הוא חלום חייכם, אנחנו יודעים איך לעזור לכם להגשים אותו.

אנו תמיד שמחים לייעץ בכל נושאי ההיתרים, התכנון, הרחבות וחריגות בנייה

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

גלילה למעלה

השאירו את פרטיכם
ואחזור אליכם בהקדם